#

Polepsz swoją pracę
Lepsza pozycja w biznesie

Zwiększ wydajność

Spedytor wysyła dane fractu za pomocą SMS ? Co chwile ktoś do Ciebie dzwoni? Masz stertę papierów? A może nie wiesz czy fracht został już rozliczony. To wszystko i o wiele więcej jest w aplikacji. Chcesz porównać dystans przejechany przez kierowcę a zlecony przez spedycje? Możesz to łatwo zrobić w konsoli managera. Zaświadczenia, dokumenty pojazdu, dokumenty pracownika dostępne na wyciagnięcie ręki dla Twoich pracowników jak i dla Ciebie, a w nowej wersji również dla wskazanego spedytora. Pełna baza Twoich pojazdów wraz ze szczegółami eksploatacji. Teraz nie zapomnisz o wymianie olejów, opon czy też przeglądu technicznego. Jak również w parametrach pojazdu definiujesz jego wymiary i możliwy ładunek. Aplikacja współpracuje z wieloma spedytorami i tylko uprawnione osoby widzą odpowiednie dane. Chcesz otrzymywać zlecenia transportu w aplikacji? Nic prostszego, od zlecenia do rozliczenia, wszystko w jednym miejscu.

#

Jak to działa
Wszystko po naszej stronie

Nie znasz się na Informatyce i od żargonu IT boli Cię głowa. Nic nie szkodzi. W tej aplikacji nie musisz martwić się o serwery, hostingi, bazy danych, uaktualnienia czy też o bezpieczeństwo danych. Wszystkie dane pozostają na bezpiecznych serwerach pod całodobową kontrolą wyspecjalizowanych ludzi. Serwis dostępny jest online to znaczy, że każdy kierowca może z niego korzystać w swoim smatfonie lub komputerze na całym świecie. Potrzebujesz dodatkowego tłumaczenia w aplikacji? To nic trudnego, pomożemy Ci wdrożyć kolejny język. Już teraz do dyspozycji są trzy najpopularniejsze w Polsce (PL, UA, EN).

Sprawdź co zrobiliśmy
Kompleksowa obsługa pracy kierowcy

#
#
#
#
#
#
#
#


Nie kupuj kota w worku, dla lepszego poznania produktu przytotowaliśmy wersje demo. Proszę skontaktuj się z nami celem prezentacji.